اهدا ۲۸ درصد سرمایه جک دورسی به دفع ویروس کرونا

مدیرعامل توئیتر و بنیان‌گذار شرکت اسکوئر به نام جک دورسی یک صندوق جدید جهت پیشگیری از ویروس کرونا به نام صندوق Start Small LLC راه‌اندازی کرده است. مبلغ یک میلیارد دلار برای شروع کار این صندوق سرمایه‌گذاری شده است که در حدود ۲۸ درصد سرمایه جک دورسی است.
این خبر توسط توئیتر شخصی جک دورسی منتشر شده است. در ابتدای کار، این صندوق با هدف مقابله با ویروس کرونا فعالیت می‌کند و بعد از مدتی، اقدام به جذب سرمایه در حوزه‌های سلامت، کسب درآمد دختران(UBI) و آموزش می‌کند. دورسی توضیح داد که عقیده دارم راهکارهای بلندمدت، گره‌گشای مشکلات موجود در دنیا هستند. کسب درآمد دختران ایده خوبی است که باید با تجربه و آزمون به جلو رود.
وی قول داد که تمام کمک‌های دریافت شده به صورت کاملا شفاف انجام شود. این سرمایه‌ها، تاثیر خوبی در آینده هر دو شرکت دارد و دلیل این امر نیز کمک به مردمی است که ما تصمیم به خدمت‌رسانی به آن‌ها داریم. جک دورسی یکی از طرفداران بیت‌کوین است. وی چندی پیش پیشنهاد داد که برنامه CASHAPP باید برای بسته‌های محرک مالی آمریکا مورد استفاده قرار گیرد. بیت‌کوین در این بین، یکی از موارد خوب این برنامه در بحرانی مالی به وجود آمده محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *