بالا رفتن میزان همکاری بلاک‌چینی سامسونگ و ال جی

در ماه‌های اخیر میزان مشارکت کردن دو شرکت معروف به غول الکترونیکی و فناوری یعنی سامسونگ و ال‌جی در زمینه بلاک‌چین بسیار بالا بوده است. در پی همه‌گیر شدن ویروس کرونا در‌ جهان، بعضی از شرکت‌ها و کشورها با برنامه‌ریزی زود هنگام درصدد کسب بهترین نتیجه پس از شکست این بیماری هستند. نحوه مشارکت بلاک‌چینی سامسونگ و ال‌جی اغلب به‌ صورت غیرمستقیم بوده است. تاکنون هیچ‌ یک از این دو شرکت، اخباری درباره یک پروژه بزرگ بلاک‌چین منتشر نکرده‌اند.

پیش‌تر سامسونگ تصمیم به راه‌ اندازی تلفن همراهی در مدل Galaxy S10 که مجهز به بلاک‌چین با یک کیف پول بلاک‌چین باشد، گرفته بود و در آخرین تحولات این شرکت در حال حاضر مشغول همکاری با صرافی جمینی است. سامسونگ با مشارکت‌های تازه و جدید علاوه بر وارد شدن در زمینه تجارت و کاستودی، گستره فعالیت بلاک‌چین خود را افزایش می‌دهد. از سوی دیگر ال‌جی در مورد مشارکت بلاک‌چین، رویکرد مستقیم‌تری کسب کرده است. ال‌جی اخیراً شروع به همکاری با Hedera Hashgraph به عنوان عضو شورای حاکم کرده است.

ال‌جی قصد دارد فرصت‌های شغلی جدیدی را در بخش بلاک‌چین از طریق تحقیق و‌ بررسی‌های ترکیبی با پلتفرم جهانی بلاک‌چین ایجاد کند. این شرکت درحال حاضر یک سیستم تشخیص چهره را راه‌اندازی کرده که قابلیت تقویت سیستم پرداخت دیجیتال را دارد. تنها شرکت تولیدکننده دستگاه‌های الکترونیکی مصرفی در شورای حاکم Hedera Hashgraph، ال‌جی است و دیگر اعضای آن شرکت‌هایی مانند Boeing ،Telekom ، Google ، Deutsche و IBM هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *