خرید مستقیم ارز دیجیتال با مرورگر موبایل اپرا در کمتر از ۱ دقیقه

شرکت نروژی اپرا که سازنده مرورگر محبوب اپرا به حساب میاد،به تازگی امکان جدیدی را در اپلیکیشن موبایل خود قرار داده است. به کمک این قابلیت جدید،‌ کاربران می‌توانند به صورت مستقیم، ارز دیجیتال مورد نیاز خود را از طریق این مرورگر و طی کمتر از ۶۰ ثانیه خریداری کنند. این قابلیت در فاز اول خود فقط در اختیار کاربران سه کشور نروژ، سوئد و دانمارک قرار دارد.

مرورگر اپرا که بیش از ۳۲۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد، چندی پیش با گنجاندن کیف پول رمزارز درون اپلیکیشن ویژه گوشی هوشمند، عنوان اولین مرورگر مجهز به کیف پول ارز دیجیتال را به خود اختصاص داد.

این خدمت جدید با همکاری شرکت نروژی سازنده مرورگر اپرا با صرافی سیفلو (Safello) در این اپلیکیشن قرار گرفت. سیفلو یک صرافی سوئدی است که از سال ۲۰۱۳ در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعالیت دارد.

چارلز همل (مدیر محصولات رمزارزها در شرکت اپرا) می‌گوید: «ما بر این عقیده ایم که قدم مهم بعدی برای ارزهای دیجیتال با استفاده از آن و گسترش دامنه مشتریان اجرایی می‌شود. به همین دلیل، خرید و فروش ارزهای دیجیتال و نیز استفاده از آنها باید آسان شود.» او در ادامه می‌گوید: «فکر می‌کنیم مرورگر می‌تواند نقطه آغازی برای این گسترش استفاده شود. خوشبختانه به کمک صرافی سیفلو گامی بلند در راستای این چشم‌انداز بر‌می‌داریم.»

شهروندان سه کشور نروژ، سوئد و دانمارک می‌توانند با ارایه شناسه ملی خود، احراز هویت خود را انجام دهند. صرافی سیفلو نیز بر سرعت و سهولت انجام تراکنش مورد نظر کاربران تاکید زیادی دارد و خرید ارز دیجیتال مورد نظر مشتری طی کمتر از ۱ دقیقه انجام می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند پرداخت خود را با کارت‌های نقدی، کارت‌های اعتباری و نیز واریز وجه به انجام رسانند.