مدیر‌عامل بایننس: گزارش‌های «حجم تقلبی در صرافی‌ها» برای پیشرفت صنعت رمزارزی مفید است

چانگ‌پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس در یک مصاحبه اعلام کرد که گزارش‌های اخیر Bitwise و The Tie باعث شفافیت بیشتر این صنعت می شود و این موضوع هیچ ارتباطی به CoinMarketCap ندارد.

جاشوا فرانک(Joshua Frank) بنیانگذار شرکت The Tie در هفته‌ی گذشته بیان کرد که راه تشخیص معاملات درست از تقلبی آسان است.وی گفت تراکنش کاربران معمولا کمتر از 1 بیت‌کوین است و تراکنش‌هایی که توسط صرافی‌ها گزارش شده در محدوده‌ی 20 هزار دلار است و جعلی می باشد.

شرکت Bitwise نیز با ارائه‌ی گزارش مشابهی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC) ادعا کرد که 95 درصد از حجم معاملات اعلام شده توسط صرافی‌ها جعلی است.

در این گزارش آمده است که اطلاعات مشکوک CoinMarketCap تصورات اشتباهی از حجم معاملات بیت‌کوین در بازار رمزارزی ایجاد می‌کند.

واکنش مدیر عامل بایننس به این گزارشات: « Coinmarketcap در این موضوع مقصر نیست، همه سعی می‌کنند آن‌ها را سرزنش کنند اما Coinmarketcap مکانیزم ارائه‌ی گزارش بسیار ساده‌ای دارد. در این سیستم هر صرافی داده‌های خود را گزارش می‌کند و Coinmarketcap تنها داده‌ها را نمایش می‌دهد.»

مدیرعامل بایننس برای رفع این مشکل با Coinmarketcap همکاری می‌کند. وی پیشنهاد داد که اعمال جریمه از سوی CoinMarketCap همانند حذف صرافی‌های ارائه‌دهنده‌ی حجم‌های جعلی می‌تواند به رفع این مشکل کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *