نگرانی در مورد اتریوم به دلیل نگه‌داری تعداد بالای این رمزارز توسط صرافی‌ها

در این زمان پس از کرونا، اتریوم هم مانند بیت‌کوین روند خوبی داشته و باعث امیدواری سرمایه‌گذاران خود شده است طوری که در ماه مارس حداقل قیمت آن ۸۸$ بود و با قدرت خود را به ۲۲۶$ هم رساند. طبق داده‌های حاصل شده از صرافی بیتفینکس حدود ۱ میلیون ۶۱۹ هزار سفارش خرید بلندمدت برای اتریوم گرفته شده که باعث امیدواری تریدرهای این رمزارز شده است.

اما اخیرا یکی از مهمترین حمایت‌های اتریوم از دست رفت و این موضوع نشان می‌دهد که این رمزارز با یک اصلاح بزرگ قیمتی مواجه خواهد شد. از سوی دیگر، تعداد رمزارزهای اتریومی که توسط صرافی‌های بزرگ رمزارزی در دنیا در حال نگه‌داری است، به نسبت گذشته افزایش پیدا کرده است و یک رکورد جدید به ثبت رسانده است.

در حال حاضر تعداد اتریومی که توسط این صرافی‌ها نگه‌داری می‌شود، ۱۸ میلیون اتریوم است که یک رکورد جدید محسوب می‌شود. با در نظر گرفتن این شرایط و در صورتی که قیمت اتریوم اصلاح کند، با فروش رمزارزهای اتریوم توسط سرمایه‌گذاران، احتمال دارد که این رمزارز حتی قیمت‌های زیر ۸۰ دلار را نیز به خود ببیند و با یک افت شدید قیمت مواجه شود که زیاد دور از انتظار نیست.اما نکته‌ای که ممکن است جلوی ریزش شدید قیمت اتریوم را بگیرد، اخبار فاندامنتالی این رمزارز است که می‌تواند تاثیر زیادی بر بازار این رمزارز بگذارد.