امروز:30 سپتامبر, 2020

✅جی پی مورگان: جوان ها به سمت بیت کوین مسن ها به سوی طلا

🔹سرمایه گذاران برای محافظت از سرمایه خود در برابر تورم قریب الوقوع ناشی از چاپ گسترده پول در سراسر جهان ، به سمت طلا و بیت کوین روی آورده اند.
🔹این تقاضا قیمت طلا را به بالاترین قیمت معادل هر اونس طلا بیش از ۲،۰۰۰ دلار که روز گذشته تعیین شده سوق داده است.
🔹همچنین احتمالاً یکی از عوامل اصلی روند صعودی بیت کوین که طی چند روز و هفته گذشته دیده شده است می تواند همین موضوع باشد.
🔹طبق یادداشت اخیر گروهی از تحلیلگران جی پی مورگان ، شکاف نسلی در سرمایه گذاران وجود دارد که به عنوان یک سرمایه گذاری ایمن و سود آور به سمت خرید طلا بروند یا اینکه بیت کوین را انتخاب کنند‌.
🔹تحلیلگران خاطر نشان کردند که در حالی که سرمایه گذاران جوان علاقه زیادی به خرید بیت کوین دارند ، سرمایه گذاران قدیمی هنوزهم تمایل به خرید این فلز گرانبها دارند.
✅افزایش قیمت طلا و بیت کوین به دلیل تورم
🔹هر دو طلا و بیت کوین در طی چند هفته گذشته در روند صعودی شدید قرار داشته است.
🔹این روند صعودی باعث شد طلا اوج قیمتی خود یعنی ۲،۰۰۰ دلار را در هر اونس خود ببیند ، ضمن اینکه بیت کوین نیز از پایین ترین نرخ های ۲۰۲۰ خود از ۳،۸۰۰ دلار به بالاترین قیمت های اخیرخودیعنی ۱۲,۰۰۰ دلار برسد.
🔹اگرچه بیت کو‌ین هنوز با رکورد قیمت ۲۰,۰۰۰ دلاری خود فاصله دارد، اما این ارز دیجیتال ایجاد ساختار بازار را به شدت صعودی آغاز کرده است. بعضی از تحلیلگران بر این معتقدند این روند صعودی باعث خواهد شد ادامه سال برای بیت کوین افزایش قیمت را به همراه داشته باشد.
✅جی پی مورگان: سرمایه گذاران جوان بدنبال افزایش قیمت بیت کوین هستند.
🔹به نظر می رسد سرمایه گذاران جوانی بیت کوین را به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن انتخاب کرده اند و یکی از عوامل فشار خرید است که باعث شده قیمت بیت‌کوین را بالاتر ببرد.
🔹طبق یادداشت اخیر تحلیلگران JPMorgan ، سرمایه گذاران جوان به طور گسترده بیت کوین را به عنوان سرمایه گذاری امن انتخاب می کنند، در حالی که سرمایه گذاران قدیمی هنوز طلا را ترجیح می دهند.
🔹این تحلیلگران همچنین عنوان کردند که سرمایه گذاران جوان بطور گسترده بیت‌کوین را به عنوان ارز،جایگزین دلار آمریکا میکنند.
🔹حمایت از جریان همزمان باعث تغییر در الگوی همبستگی بین بیت کوین و سایر کلاسهای دارایی شده است، با همبستگی مثبت تر بین بیت کوین و طلا ویا بین بیت کوین و دلار به عنوان هزاره آمریکا ، بیت کوین را به عنوان “جایگزین” دلار می بیند ، تحلیلگران توضیح دادند.
🔹از آنجا که نسل های جوان سهم بیشتری از ثروت جهان را به خود اختصاص می دهند ، ممکن است یکی از بزرگترین منابع رشد آینده ارزهای رمزنگاری شده باشد.
منبع/newsbitcoin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *