امروز:30 سپتامبر, 2020

✅سرمایه گذاری های‌ بزرگ به‌دنبال آمپلفورت/ قیمت اتریوم خطرناک؟

🔹بستر تحلیلی زنجیره ای Sentiment می گوید سرمایه گذاران اتریوم باید در کوتاه مدت با احتیاط عمل کنند.
🔹در یک موضوع جدید توییتر ، Santiment می گوید اتریوم در حال چشمک زدن به علائم است که نشان می دهد دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار بیش از حد رشد کرده است.
🔹متوسط بازده اتریوم طی ماه گذشته برای معامله گران استثنایی بوده است (۲۳/۹۸٪). بسیاری گمان می کنند به احتمال زیاد مشکل این است که اتریوم تقریباً استثنایی بوده است. معیارهای MVRV ما نشان می دهد که بازده ۳۰ روزه برای خریداران اتریوم به بالاترین حد خود از ۲/۱۴, قرار دارد و بازده ۹۰ روزه (+۴۷٫۹۳) از ۲/۱۸ به بالاترین حد خود رسیده است.
🔹در حالی که شرکت داده های بازار رمزنگاری انتظار پاک شدن دست های ضعیف را در کوتاه مدت دارد ،می‌بیند که اتریوم در بلندمدت بالاتر می رود.
🔹در همین حال ، Santiment در حال قرار گرفتن در معرض سرمایه های غیرمتمرکز مالی کم سرمایه است. آمپلفورت ارزجدیدی از کریپتو است که به دنبال دستیابی به قیمت های بالا است.
🔹با توجه به نمودار قیمتی خود ، عرضه آمپلفورت بر اساس قیمت نشانه هر ۲۴ ساعت گسترش می یابد. اگر معاملات آمپلفورت بالای ۱ دلار باشد ، کاربران نشانه های بیشتری دریافت می کنند و اگر معاملات آمپلفورت زیر ۱دلار باشد ، کاربران نشانه ها را از دست می دهند.
🔹سانتیمنت گفت:به نظر می رسد که آمپلفورت بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو را به خود جلب کرده است نظرات رسانه های اجتماعی با این موضوع “بسیار مثبت” است و بالاتر می رود. علاوه بر این ، Santiment معتقد است كه سرمایه گذاران کلان سكه بیشتری جمع می كنند حتی اگر ارزش آمپلفورت طی چند روز گذشته كاهش یافته باشد.
🔹در حالی که به نظر می رسد آمپلفورت توجه زیادی را به خود جلب می کند ، Santiment هشدار می دهد که معیارهای آن نشان می دهد که گمانه زنی ها فعالیت بازار را هدایت می کند.
🔹پایین آمدن قیمت وجود دارد. سرمایه گذاران کلان جمع می شوند ،نفرات زیاد را جلب توجه می کنند.تقاضا مجدد بین هر دو صورت خواهد گرفت. فقط سوال این است که در چه سطح قیمتی است. نشانه ها نگران کننده هستند.
منبع/dailyhodi.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *