امروز:30 سپتامبر, 2020

✅مدیرعامل GMI می‌گوید، بیت‌کوین ممکن است تنها دارایی باشد که ارزش آن طولانی مدت است.

🔹بیت‌کوین کاندیدای تنها دارایی که ارزش آن را دارد به عنوان محافظت در برابر ارز فیات تورمی معرفی شده است. رمزنگاری پیشرو همواره ثابت کرده است که توانایی جبران تأثیر پول چاپ شده توسط بانکهای مرکزی پیشرو را دارد.
🔹رائول پال، مدیرعامل Real Vision می گوید که مسلماً در اوایل داستان خود، بیت کوین حتی از لحاظ عملکردی در مقابل کاهش سریع ارزهای فیات از طلا پیشی گرفته است.
✅رائول پال: بی مسئولیتی طولانی در بیت‌کوین
🔹استدلال مبنی بر اینکه بیت‌کوین پناهگاه کاملی در برابر تورم است، چیز جدیدی نیست. بسیاری از تحلیلگران اظهار داشتند که سیاست پولی قوی بیت‌کوین آن را در کنار سایر دارایی های دارایی ارزش فروشگاه قرار می دهد.
🔹بسیاری از تحلیلگران ارزهای رمزپرداخت را با طلا مقایسه می کنند، که پیش از بیت‌کوین، دارایی قابل قبول برای حفظ ثروت بود. با توجه به حجم سخت ۲۱ میلیون، تحلیلگران اغلب ادعا می کنند بیت‌کوین در واقع از فلز گرانبها برتر است.
🔹یک گزارش اخیر سرمایه گذاران جهانی ماکرو، که توسط مدیرعامل شرکت تحلیل سرمایه گذاری توئیت شده است، نشان می‌دهد که بیت‌کوین در واقع به عنوان یک محافظ تورمی بهتر عمل می کند. این گزارش جزئیات قیمت طلا را نسبت به ترازنامه بانکهای مرکزی G4 نشان می دهد. این نشان می دهد که حتی با وجود افزایش ارزش اخیر طلا، این فلز گرانبها هنوز حدود ۵۰٪ پایین آمده است.
🔹در همین حال ، عملکرد قیمت بیت کوین نسبت به ترازنامه بانکهای مرکزی G4 داستانی متفاوت را نشان می دهد. همانطور که در گزارش ذکر شد، دارایی دیجیتال از ترقی در ترازنامه های بانک مرکزی بالاتر رفته است.
🔹مدیرعامل GMI و رئال ویژن، در مورد استفاده بیت‌کوین به عنوان محافظت در برابر تورم اظهار نظر کرد. پال اظهار داشت که اعتقاد وی به بیت کوین هر روز بالا می رود.
✅نامهای بزرگی در سرمایه گذاری در اطراف بیت کوین
🔹جونز اظهار داشت که بیت‌کوین می‌تواند از دنیای دیجیتالی سود ببرد و به ایجاد پول فیات توسط بانک های مرکزی توجه کند. علاوه بر این، وی اظهار داشت که وی شخصاً بین یک تا دو درصد از دارایی های خود را در بیت کوین نگه داشته است.متأسفانه، رائول پال با تخصیص بیت ‌کوین خود از اون انتظار چندانی نبود. او به طور دروغین موضع خود را بی مسئولیتی طولانی توصیف کرد.
منبع/beincrypto

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *