امروز:30 سپتامبر, 2020

✅چرا تحلیلگران انتظار دارند ریپل در روزهای بعد بالاتر رود؟

🔹ریپل یکی از بهترین عملکردهای رمزنگاری شده را در دو هفته گذشته داشته است. طبق داده های بازار از آلت‌کوین‌ها در این بازه زمانی ۵۰٪ سود به دست آورده است.
🔹تحلیلگران هنوز انتظار دارند که آلت‌کوین در روزها و هفته های آینده بالاتر حرکت کند.
🔹یک معامله‌ گر در تاریخ ۶ اوت اشاره کرد که اقدامات اخیر قیمت ریپل یک روند صعودی را تشکیل داده است، که تحت تأثیر واگرایی صعودی قرار دارد. این نشان می‌دهد که بزودی به سمت صعودی حرکت می‌کند، احتمالاً محلی جدیدی بالاتر از ۰٫۳۲۵ دلار تعیین می کند.
🔹همانطور که برخی از آنها روند صعودی در مورد ریپل به اشتراک گذاشته اند و برخی دیگر نیز همین کار را با استلار انجام داده‌اند. این مهم است، زیرا هر دو ارز رمزنگاری از یکدیگر در مقیاس کلان پیروی می‌کنند در حال رشد و در کنار هم هستند.
🔹طبق گزارش های قبلی NewsBTC ، یک تحلیلگر تاریخی معتقد است استلار در آستانه دستیابی به یک حرکت بزرگ است. او گسترش حجم و حرکت استلار را بالاتر از دامنه یک سال ذکر کرد.
✅در اوایل چرخه بازار، آلت‌کوین‌ها کم کار شدند
🔹اگرچه ممکن است این شواهد فنی وجود داشته باشد و ذکر این نکته حائز اهمیت است که تجزیه و تحلیل چرخه بازار نشان می‌دهد که کلیه پادمان ها اما اتریوم بیت کوین را تحت الشعاع قرار می‌دهد.
🔹یکی از معامله گران رمزنگاری خاطرنشان کرد: بیت‌کوین شروع به‌حرکت صعودی کرده بود (همانطور که احتمالاً اکنون نیز می کند) اتریوم/بیت‌کوین، ریپل/بیت‌کوین و سایر جفت های آلت‌کوین کم کار کردند، تجمع کردند.
🔹نیک پاتل نویسنده یک کتابچه راهنمای معامله گر آلت‌کوین در ماه ژوئیه گفت:
من را غافلگیر نخواهد کرد که بیت‌کوین درانتظار تأیید هفتگی بالاتر از ۱۰۶۰۰ دلار را بشکند و به ۲۰۰۰۰ دلار برسد.
🔹ریپل ممکن است بتواند این روند را پشت سر بگذارد، به ویژه اگر اصول آن تراز شود.
⬅️بنظر شما آیا ریپل میتواند مانند بیت‌کوین صعودی و به هدف های بالا برسد؟
منبع/newsbtc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *